Atšķirības starp "Vēsture:Privātuma politika" versijām

No ''Vēsture''
Pārlēkt uz: navigācija, meklēt
m
m
1. rindiņa: 1. rindiņa:
 
'''Lietošanas pamatprincipi:'''
 
'''Lietošanas pamatprincipi:'''
* Ievietot rakstus, labot, papildināt un komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, kuri piedalās projektā ar savu vārdu un uzvārdu un e-pasta adresi; '''reģistrāciju veic [[Lietotājs:Buks Artis|administrators]]'''.
+
* Ievietot rakstus, labot, papildināt un komentēt var tikai reģistrētie autori; '''reģistrāciju veic [[Lietotājs:Buks Artis|administrators]]'''.
* Par kādas tēmas redaktoru var būt tikai ar augstāko izglītību (vēlams arī zinātniskais grāds) konkrētajā zinātņu nozarē.
+
* Par kādas tēmas redaktoru var būt tikai ar augstāko izglītību konkrētajā zinātņu nozarē (vēlams arī zinātniskais grāds).
* Apmeklētāji var lasīt (par pamanītajām kļūdām norādīt, rakstot e-vēstuli), kā arī iesūtīt savus tulkotos šķirkļus attiecīgās tēmas redaktoram;
+
* Apmeklētāji var par pamanītajām kļūdām norādīt, rakstot e-vēstuli, kā arī iesūtīt savus tulkotos šķirkļus attiecīgās tēmas redaktoram izvērtēšanai un publicēšanai, ja raksta kvalitāte ir atbilstoša;
** kontaktinformācija rodama katra dalībnieka individuālajā informācijas lapā: uzklikšķini ar peli uz konkrētā vārda.
+
** kontaktinformācija rodama katra autora/redaktora personiskās informācijas lapā: uzklikšķini ar peli uz konkrētā vārda.

Versija, kas saglabāta 2009. gada 15. februāris, plkst. 17.02

Lietošanas pamatprincipi:

  • Ievietot rakstus, labot, papildināt un komentēt var tikai reģistrētie autori; reģistrāciju veic administrators.
  • Par kādas tēmas redaktoru var būt tikai ar augstāko izglītību konkrētajā zinātņu nozarē (vēlams arī zinātniskais grāds).
  • Apmeklētāji var par pamanītajām kļūdām norādīt, rakstot e-vēstuli, kā arī iesūtīt savus tulkotos šķirkļus attiecīgās tēmas redaktoram izvērtēšanai un publicēšanai, ja raksta kvalitāte ir atbilstoša;
    • kontaktinformācija rodama katra autora/redaktora personiskās informācijas lapā: uzklikšķini ar peli uz konkrētā vārda.