Atšķirības starp "Vēsture:Privātuma politika" versijām

No ''Vēsture''
Pārlēkt uz: navigācija, meklēt
m
m
1. rindiņa: 1. rindiņa:
'''Aicinām iesaistīties projektā, piesakoties reģistrācijai:''' Kontaktēties: buks @ parks.lv (bez atstarpēm - tās ieliktas, lai interneta roboti nepārkopētu e-pasta adresi spama sūtīšanai).
+
Lietošanas pamatprincipi:
 +
* Apmeklētāji var lasīt (kā arī par pamanītajām kļūdām norādīt, rakstot e-vēstuli), kā arī iesūtīt savus tulkotos šķirkļus attiecīgās tēmas redaktoram.
 +
* Ievietot rakstus var tikai reģistrētie lietotāji. Dalībnieki reģistrējas ar savu vārdu un uzvārdu un e-pasta adresi (reģistrāciju veic kāds no administratoriem, pie kura interesents vērsies).
 +
* Par kādas tēmas redaktoru-administratoru var būt tikai ar augstāko izglītību (vēlams arī zinātniskais grāds) konkrētajā zinātņu nozarē.
  
 
----
 
----
Atšķirībā no [http://lv.wikipedia.org/wiki/Sākumlapa Wikipēdijas] un līdzīgām vietnēm internetā, šajā projektā tikai reģistrētie dalībnieki var rediģēt esošos rakstus un ievietot jaunus. Dalībnieki reģistrējas ar savu vārdu un uzvārdu un e-pasta adresi (reģistrāciju veic projekta administrators).
+
Kontaktēties: buks @ parks.lv (bez atstarpēm - tās ieliktas, lai interneta roboti nepārkopētu e-pasta adresi spama sūtīšanai).
 
 
Par kādas tēmas redaktoru var būt tikai ar augstāko izglītību konkrētajā zinātņu nozarē. Nereģistrētie dalībnieki iesūta savus tulkotos šķirkļus attiecīgās redaktoram.
 

Versija, kas saglabāta 2008. gada 15. augusts, plkst. 08.21

Lietošanas pamatprincipi:

  • Apmeklētāji var lasīt (kā arī par pamanītajām kļūdām norādīt, rakstot e-vēstuli), kā arī iesūtīt savus tulkotos šķirkļus attiecīgās tēmas redaktoram.
  • Ievietot rakstus var tikai reģistrētie lietotāji. Dalībnieki reģistrējas ar savu vārdu un uzvārdu un e-pasta adresi (reģistrāciju veic kāds no administratoriem, pie kura interesents vērsies).
  • Par kādas tēmas redaktoru-administratoru var būt tikai ar augstāko izglītību (vēlams arī zinātniskais grāds) konkrētajā zinātņu nozarē.

Kontaktēties: buks @ parks.lv (bez atstarpēm - tās ieliktas, lai interneta roboti nepārkopētu e-pasta adresi spama sūtīšanai).