Atšķirības starp "Vēsture:Privātuma politika" versijām

No ''Vēsture''
Pārlēkt uz: navigācija, meklēt
m
m
 
(15 starpversijas, ko mainījis viens dalībnieks, nav parādītas)
1. rindiņa: 1. rindiņa:
'''Aicinām iesaistīties projektā, piesakoties reģistrācijai:''' Kontaktēties: buks @ parks.lv (bez atstarpēm - tās ieliktas, lai interneta roboti nepārkopētu e-pasta adresi spama sūtīšanai).
+
'''Lietošanas pamatprincipi:'''
 
+
* Ievietot rakstus, labot, papildināt un komentēt var tikai reģistrētie autori; '''reģistrāciju veic [[Lietotājs:Buks Artis|projekta vadītājs]]''', pie kura vērsties gadījumā, ja vēlme pievienoties projektam.
----
+
* Par kādas tēmas redaktoru var būt tikai ar izglītību konkrētajā zinātņu nozarē.
Atšķirībā no [http://lv.wikipedia.org/wiki/Sākumlapa Wikipēdijas] un līdzīgām vietnēm internetā, šajā projektā tikai reģistrētie dalībnieki var rediģēt esošos rakstus un ievietot jaunus. Dalībnieki reģistrējas ar savu vārdu un uzvārdu un e-pasta adresi (reģistrāciju veic projekta administrators).  
+
* Apmeklētāji var par pamanītajām kļūdām norādīt, rakstot e-vēstuli, kā arī iesūtīt savus tulkotos šķirkļus attiecīgās tēmas redaktoram izvērtēšanai un publicēšanai, ja raksta kvalitāte ir atbilstoša;
 
+
** kontaktinformācija rodama katra autora/redaktora personiskās informācijas lapā: uzklikšķini ar peli uz [[Vēsture:Kopienas_portāls|konkrētā vārda]].
Par kādas tēmas redaktoru var būt tikai ar augstāko izglītību konkrētajā zinātņu nozarē.
 

Pašreizējā versija, 2011. gada 28. februāris, plkst. 21.11

Lietošanas pamatprincipi:

  • Ievietot rakstus, labot, papildināt un komentēt var tikai reģistrētie autori; reģistrāciju veic projekta vadītājs, pie kura vērsties gadījumā, ja vēlme pievienoties projektam.
  • Par kādas tēmas redaktoru var būt tikai ar izglītību konkrētajā zinātņu nozarē.
  • Apmeklētāji var par pamanītajām kļūdām norādīt, rakstot e-vēstuli, kā arī iesūtīt savus tulkotos šķirkļus attiecīgās tēmas redaktoram izvērtēšanai un publicēšanai, ja raksta kvalitāte ir atbilstoša;
    • kontaktinformācija rodama katra autora/redaktora personiskās informācijas lapā: uzklikšķini ar peli uz konkrētā vārda.