Atšķirības starp "Vēsture:Privātuma politika" versijām

No ''Vēsture''
Pārlēkt uz: navigācija, meklēt
m (precīzāk noformulēju)
m
 
(7 starpversijas, ko mainījis viens dalībnieks, nav parādītas)
1. rindiņa: 1. rindiņa:
 
'''Lietošanas pamatprincipi:'''
 
'''Lietošanas pamatprincipi:'''
* Apmeklētāji var lasīt (par pamanītajām kļūdām norādīt, rakstot e-vēstuli), kā arī iesūtīt savus tulkotos šķirkļus attiecīgās tēmas redaktoram;
+
* Ievietot rakstus, labot, papildināt un komentēt var tikai reģistrētie autori; '''reģistrāciju veic [[Lietotājs:Buks Artis|projekta vadītājs]]''', pie kura vērsties gadījumā, ja vēlme pievienoties projektam.
** kontaktinformācija rodama katra dalībnieka individuālajā informācijas lapā: uzklikšķini ar peli uz konkrētā vārda.
+
* Par kādas tēmas redaktoru var būt tikai ar izglītību konkrētajā zinātņu nozarē.
* Ievietot rakstus var tikai reģistrētie lietotāji. Dalībnieki reģistrējas ar savu vārdu un uzvārdu un e-pasta adresi;
+
* Apmeklētāji var par pamanītajām kļūdām norādīt, rakstot e-vēstuli, kā arī iesūtīt savus tulkotos šķirkļus attiecīgās tēmas redaktoram izvērtēšanai un publicēšanai, ja raksta kvalitāte ir atbilstoša;
** reģistrāciju veic [[Lietotājs:Buks Artis|administrators]];.
+
** kontaktinformācija rodama katra autora/redaktora personiskās informācijas lapā: uzklikšķini ar peli uz [[Vēsture:Kopienas_portāls|konkrētā vārda]].
* Par kādas tēmas redaktoru var būt tikai ar augstāko izglītību (vēlams arī zinātniskais grāds) konkrētajā zinātņu nozarē.
 

Pašreizējā versija, 2011. gada 28. februāris, plkst. 21.11

Lietošanas pamatprincipi:

  • Ievietot rakstus, labot, papildināt un komentēt var tikai reģistrētie autori; reģistrāciju veic projekta vadītājs, pie kura vērsties gadījumā, ja vēlme pievienoties projektam.
  • Par kādas tēmas redaktoru var būt tikai ar izglītību konkrētajā zinātņu nozarē.
  • Apmeklētāji var par pamanītajām kļūdām norādīt, rakstot e-vēstuli, kā arī iesūtīt savus tulkotos šķirkļus attiecīgās tēmas redaktoram izvērtēšanai un publicēšanai, ja raksta kvalitāte ir atbilstoša;
    • kontaktinformācija rodama katra autora/redaktora personiskās informācijas lapā: uzklikšķini ar peli uz konkrētā vārda.